ИСТОРИЯ

Великі традиційні святкові концерти «Різдво в стилі джаз».

Цикл концертів у великих містах України за участю відомих польських та українських музикантів, що працюють в академічному та джазовому напрямах проходять починаючи з 2012 року, щорічно.

Всеукраїнський фестиваль «Зимові джазові зустрічі»

 Кожну зиму у Великій концертній залі єдиної в Україні Школи джазового та естрадного мистецтв, та на великих престижних концертних майданчиках столиці, за підтримки ГО «Мистецька Ліга», починаючи з 2010 року, проходить популярний всеукраїнський фестиваль джазу, присвячений одному з засновників професійної української джазової музики,, піаністу, аранжувальнику, композитору, педагогу – Євгену Дергунову.

«Зимові джазові зустрічі» мають статус однієї з головних джазових подій року у Києві, адже імениті музиканти, не дивлячись на щільність своїх концертних графіків, відкладають усі свої справи щоб представити на суд численної аудіторії нові джазові твори. Традиційно у фестивальних концертах беруть участь «МanSound», Енвер Ізмайлов, Володимир Соляник, Наталія Лєбєдєва, Дмитро Олександров, «Схід Cайд», київський квартет саксофоністів та багато інших відомих у джазі імен.

«З арфою крізь час»

Концерти, присвячені пам’яті видатної української арфістки, творця української національної арфової школи, професора, ВІКТОРІЇ ПЕТРІВНИ ПОЛТАРЄВОЇ. За ініціативи ГО «Мистецька Ліга», проводяться щорічно, починаючи з 2010 року за підтримки Міністерства культури України. В концертах традиційно беруть участь виконавці України, Португалії, Англії, Німеччини, Франції, Польщі, Росії та інш. Серед них: Жакез Франсуа (Франція) – Всесвітньо відомий віртуозний виконавець академічної музики та джазу на арфі та електроарфі.

  Міжнародний фестиваль арфового мистецтва» імені Вікторії Полтарєвої.

В квітні 2012 року, «Мистецька ліга» за підтримки Міністерства культури України та Міністерства іноземних справ України, започаткувала «Перший міжнародний конкурс-фестиваль арфового мистецтва» імені засновника Української арфової школи, Вікторії Полтарєвої. До участі були запрошені конкурсанти з 13 країн світу. У складі міжнародного журі конкурсу всесвітньовідомі арфісти – учні Вікторії Полтарєвої. Конкурс-фестиваль проводиться раз на три роки.

Міжнародний фестиваль «The Beatles Fest»

У вересні 2009 року на мисі Тарханкут у Криму пройшов перший в історії нашої держави міжнародний музичний фестиваль, присвячений легендарним «The Beatles», за участю численних рок-гуртів та солістів з різних куточків земної кулі. За ініціативою ГО «Мистецька Ліга» у жовтні 2011, 2013, 2015, 2016 років, фестиваль відбувся в Києві, у великій концертній залі Школи джазового та естрадного мистецтв.

Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс на краще виконання музики «The Beatles» «Yellow Submarine»

14 червня 2008 року, в день легендарного виступу сера Пола Маккартні в Києві, на Майдані Незалежності, пройшов грандіозний Гала-концерт триденного дитячого конкурсу «Yellow Submarine». Сер Пол Маккартні запросив фіналістів конкурсу на особисту зустріч і погодився бути Почесним президентом конкурсу. З того часу акція проводиться щорічно, восени за підтримки організації «Мистецька ліга».

У 2011 році конкурс проходив в рамках фестивалю «The Beatles Fest». Проведення наступних конкурсів «Yellow Submarine» відбулося у грудні 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 років.

«Euro music- 2012»

В рамках проведення ігор чемпіонату «Євро — 2012» ГО «Мистецька ліга» спільно з GIZ, організовувала творчі зустрічі та великі концерти на свіжому повітрі, циклу «Європейське містечко-Наш континент, Наше майбутнє».

ГО «Мистецька ліга» стала ініціатором створення Міжнародного українсько-польського культурного проекту, прем’єра якого відбувся під час проведення ігор чемпіонату «Євро — 2012» . Серед численних учасників проекту – два найвідоміших джазових оркестри країн-організаторів першості по футболу: Польщі (шоу-оркестр «Алекс-бенд» під керуванням Олександра Малішевського) та України (джаз-оркестр «Либідь» під керуванням Григорія Постоя), а також відома співачка, Заслужена артистка України, Ольга Крюкова, що активно співпрацює з обома колективами.

«Польсько-українські сезони високої музики»

Спільний українсько-польський довгостроковий проект по обміну оркестрами. Метою великих концертних турне — є відтворення зв’язків між музичною культурою України та Польщі. В Україну було запрошено Камерний оркестр польського радіо «АМАДЕУС» під керівництвом Агнєшки Дучмаль, а Національний камерний ансамбль «Київські солісти» виступав у філармонійних залах головних культурних осередків Польщі: Варшаві, Кракові, Познані.

З 24 по 28 жовтня відбувся перший в Україні концертний тур одного з найвідоміших в Європі колективів – камерного оркестру польського радіо «АМАДЕУС». Шанувальники класичної музики Львова (24.10.12), Харкова (26.10.12) та Києва (28.10.12) мали змогу почути унікальні версії творів Ф.Шопена, А.Яжембського, М.Мусоргського, Є.Станковича. В концерті були представлені оригінальні художні полотна відомого художника М.Кальдовського (Польща-Британія).

Концерти Шведського джазового шоу в найбільших містах України. Починаючи з 2012 року, за підтримки ГО «Мистецька ліга», проходять в Україні на постійній основі.

  Фестиваль «Бісерна обала» засновником якого є ГО «Мистецька ліга» за підтримки сіндікату профспілок Сербії.

«Бісерна обала» (Перлинне узберіжжя), грандіозний міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості що відбувається в республіці Чорногорія, у місті Чань, на стику Будвінської та Барської рів’єр щорічно в липні -серпні .

 

Творчі зустрічі за підтримки Г.О, «Мистецька ліга»

  «Михасик-Тубасик» та його друзі

  В 2011 та 2012 роках «Мистецька Ліга» на сцені Львівської державної філармонії, реалізувала постановку великого просвітницького дитячого проекту – театралізованої музичної казки «Михасик-Тубасик»

Концертний зал імені Станіслава Людкевича.

Режисер-постановник — Роман Скоровський;
хореограф-постановник — Валентина Іващишин;
автор тексту — В’ячеслав Тимохін (США);
композитор — Олександр Потієнко (Німеччина) ;
продюсер проекту — Олена Супрун.

Організатор:
Громадська організація «МИСТЕЦЬКА ЛІГА»
За підтримки ГО «РАЗОМ»,  ПП «УРС – Фільм»,  Львівського обласного відділення ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».
Генеральний спонсор:  «ІДЕЯ БАНК»

В наступні роки масштабні музичні спектаклі, за участю Театру-мюзіклу «О-кей», відбувалися в інших містах України, а також в Польщі, Литві, Італії.

«Мистецька ліга» — офіційний організатор делегації до Європарламенту (Брюссель) українських та литовських музикантів.

Спільні майстер класи Михайла Зелінського (Польща) та Петра Полтарєва (Україна), організовані ГО «Мистецька ліга» в Луцьку.

  В 2013 році за сприяння ГО «Мистецька ліга» та Школи джазового та естрадного мистецтв на міжнародних джазових форумах в Європі, зокрема в Керпені, Кельні та Брюсселі відбулися виступи популярного молодіжного джазового ансамблю з Києва «VA Project».

Також, в 2013 році за сприяння ГО «Мистецька ліга», за особистим запрошенням Посла України в Німеччині пана Павла Клімкіна, відбулися виступи цього колективу в Берліні.

ГО «Мистецька ліга», в 2013 – 2014 роках формує делегації молодих джазових музикантів до Литви (Участь в міжнародних фестивалях «Kaunas Jazz 2014» та «Flora-Jazz» -2014).

  «Мистецька ліга» — організатор циклів джазових концертів в багатьох містах України та за кордоном.

Протягом 2014-2020 років, традиційно в серпні місяці, “Мистецька Ліга» була організатором серії концертів джазової музики на відкритій сцені «Мушля» в Маріінському парку в Києві. 

Майстер класи в Польщі, що організовані Г.О. «Мистецька ліга», в рамках Польско-Українських обмінів молоді.

  Фестивальні концерти циклу «MUSIC LIVE» (Академічна та джазова музика) традиційно, з 2014 року відбуваються Із нагоди Дня незалежності України в Маріїнського парку столиці. Арт-проект класики і джазу «Нічні серенади», творчий проект Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур» благодійного фонду Євгенії Басалаєвої та Громадської організації «Мистецька ліга» передбачає відродження давніх традицій київських вечірніх музичних аристократичних імпрез.

  Фестиваль в Італії, організований ГО «Мистецька ліга»

  Майстер класи всесвітньо відомого танцюриста ВОЛОДИМИРА ШПУДЕЙКО


Традиційні онцерти зірок авторської пісни та поезії, запроваджені фондом «Мир искусства» Семена Рубчинського за підтримки ГО «Мистецька ліга».

«Мистецька Ліга», активно співпрацює з дирекціями найпрестижніших національних та міжнародних фестивалів джазової музики!

«Осінний джазовый марафон» в Жовтневому палаці м. Києва
«Пап-джаз-фест»

Большие филармонические концерты с участием звезд первой величины.

Колонный зал Национальной филармонии Украины

Представники ГО «Мистецька Ліга» з нашими партнерами.

Благодійні акції це обов’язкова сфера діяльності нашої організації. Майстер класи для фонду «З теплом у серці». Дітки з діагнозом ДЦП та аутизм. Як хочеться, щоб суспільство давало їм можливість відчути себе цікавими і потрібними, допомагало соціалізуватися! Дивно як багато здібних і тих що захоплюються мистецтвом, серед них. Які є відкриті і світлі діти!

Традиційні майстер класи та концерти в рамках міжнародного проекту «Еразмуз+» що проводить Г.О. «Мистецька ліга», в Польщі, протягом останніх років. Цей знаковий проект, поєднує творчу молодь України, Польщі та інших Європейських держав.

Народні артисти України, Оксана Пекун, Анатолій Гнатюк, Павло Зібров та багато інших, залюбки приймають участь в більшості творчих акцій, що проводить Громадська організація «Мистецька ліга».

«Мистецька ліга» забеспечує юних учасників на більшість фестивалів в Україні та за кордоном

Творчі зустрічи, майстер класи та мистецьки акції за кордоном, це багаторічна традиція Г.О. «Мистецька ліга».

Нічні концерти в Коста-Брава, корисні та цікаві.