Образование

Система організації культурно-мистецької освіти в Україні дозволяє дотримуватись єдиних критеріїв до її якості, оскільки єдині і випробувані часом навчальні плани та програми забезпечують цілісний підхід передусім до якості підготовки фахівця-митця. Повністю виправдала себе система творчих майстерень та виконавських шкіл, які очолюють видатні діячі мистецтв, і які повною мірою взяли на себе відповідальність за якість підготовки молодого митця. Саме тому, мистецькі майстер-класи, відіграють таку важливу роль в процесі виховання майбутніх Українських виконавців і саме тому ГО «Мистецька ліга» звертає на цю сферу своєї діяльності, особливу увагу.
ГО «Мистецька ліга» представляла доповіді на  численних  міжнародних та всеукраїнських мистецьких форумах, наукових конференціях. Зокрема, під патронатом ICC Ukraine та Кабінету Міністрів України (2014 р.), Комісії з питань культури, мистецтв та галузевої освіти України,  МЗС України (2015р.) Першій Міжнародній теоретичній конференції «Толерантність як основа консолідації громадянського суспільства в Україні» (2015р.), Всеукраїнських наукових конференцій з питань мистецької освіті (2016, 2017 р.) та інш.
Школа джазового та естрадного мистецтв

Згідно своєї уставної діяльності, ГО «Мистецька ліга» всіляко сприяє розвитку мистецької освіти в Україні. Саме тому, вона постійно опікується та підтримує діяльність єдиної в Україні, Школи джазового та естрадного мистецтв.

Мастер класс Фрьоде Барт (Норвегия) джаз и рок гитара
Мастер-класс педагога-методиста Загорской Р.П. (ф-но)
Мастер класс педагога-методиста Татьяны Келебай (вок)
Мастер класс педагога-методиста Елены Собко (вок.)
Мастер-класс Константина Виленского (Польша) ф-но.
Music Hall История джаза и блюза с Петром Полтаревым