Благодійний творчій проєкт «Дует iз зіркою» — спільний творчий продукт ГО Мистецька Ліга у співпраці зi Школою джазового та естрадного мистецтв i школою вокала KievArtMusic.

«Дует iз зіркою» започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх у суспільстві методами та засобами культури.

Проєкт являє собою щорічні (навесні та восени) телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом з Зірками української естради та джазу.

Благодійний творчій проєкт «Дует iз зіркою» об’єднує зусилля держави, бізнесу, творчих, освітніх та лікувальних структур. Проект повністю відкритий до співпраці, в ньому беруть участь як відомі особистості нашої Держави, так і пересічні громадяни, яких об’єднує одна спільна мета – соціалізація дітей з обмеженими можливостями та адаптація їх у сучасному суспільстві. Залучаючи до участі в проєкті творчих дітей та молодь, ми формуємо у суспільстві відповідну культуру спілкування. Для дітей з обмеженими можливостями спільний виступ із Зіркою залишиться назавжди в пам’яті, дозволить їм повірити у власні сили та надасть натхнення у повсякденному житті. Проєкт «Дует із зіркою» знаходить цілеспрямовану підтримку на всіх рівнях нашого суспільства, він широко висвітлюється численними засобами масової інформації та адаптований для трансляції на телебаченні.

Дебютний концерт проєкту, відбувся 23 травня 2018 року, на сцені Великої концертної зали Школи джазового та естрадного мистецтв і мав за мету, сприяти в вирішенні актуальних питань асиміляції дітей з аутизмом в вітчизняному соціумі. З першого дня, місія проєкту «Дует iз зіркою» знаходиться в площині впровадження в Україні комплексу дій допомоги дітям з аутизмом – Lifelong learning мета якої налагодити діалог між суспільством та відповідним прошарком людей з обмеженими можливостями.

Можливо, саме тому до проєкту залучилися та активно з ним співпрацюють такі знані українські виконавці, як Народна артистка України, лауреат державної премії України ім. Тараса Шевченка, Герой України, Ніна Матвієнко; Народна артистка України, співачка та композитор Ірина Білик; Народний артист України, співак та композитор Павло Зібров; Народний артист України, лауреат Національної премії України, Володимир Гришко; Народна артистка України, лауреат державної премії України ім. Тараса Шевченка, Ольга Сумська; молода українська співачка, лауреат численних фестивалів та конкурсів, автор пісень Scarlett; популярний український співак, фіналіст проєкту «Голос країни» та національного відбору на конкурс Євробачення Laud; вокаліст, хореограф-постановник, переможець телепроєкту «Танці з зірками», Сергій Костецький; популярна українська співачка, автор пісень Катя Чілі, Ксанті, Lookinich, Арем Кай, групи Med Heads, Авіатор; та багато, багато інших.

Інформаційну підтримку проєкта забезпечують наші постійні партнери: радіо «Яскраве», Радио «Країна ФМ», Радио «Культура» «Промінь», ТВ канали «Культура», «Jazz house TV», ЄКО ТВ, канал М2, журнал для дітей «Я сам (а)», журнал для дітей «Пiзнайко», журнал «Ukrainian people», журнал «Однокласник», журнал «Shikokad» та ін.

Якщо Вам теж не байдужі проблеми соціалізації дітей з особливими потребами у нашому суспільстві – приєднуйтесь, ми чекаємо на Вас, адже, добрі справи об’єднують!

Анонс проекту

1-й сезон:

2-й сезон:

3-й сезон:

4-й сезон:

5-й сезон:

Новостійний сюжет каналу «АллатРа TV»
Новостійний сюжет каналу М2
Новостійний сюжет каналу Київ ТВ
Автограф сесія зірок проекту «Дует із зіркою»/LIVE

6-й сезон:

Благодійний творчій проєкт «Дует із зіркою» 6 сезон, перша частина
duetizzirkou Сюжет телеканала ПРАВДА ТУТ

«Сюжет від Апостроф TV»

Опубликовано Дует iз зiркоюСуббота 15 января 2022 г.