Усі жанри мистецтв на «Open art talent 2021» /Відкриті творчі таланти 2021 / (Канада – Україна)

«Open art talent 2021» — це міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс для виконавців усіх жанрів. Проводиться вдруге (Перший Іспанія-Україна, відбувся в листопаді 2020 року).

Організатори фестивалю-конкурсу (далі «Організатори»):

  «Ginasounds – EDM» (Канада) – знана в цілому світі агенція, що займається концертною, промоутерською та продюсерською діяльністю у сфері музичного мистецтва, телебачення та кіно.

 «Мистецька Ліга» (Україна) — організатор великої кількості резонансних мистецьких акцій та унікальних концертів за участі відомих джазових музикантів, представників естрадної та академічної сцени та талановитих молодих виконавців.

«Novovira Art» (Іспанія) знаний у Європі організатор концертів, фестивалів та конкурсів мистецтв, що своєю діяльністю всіляко сприяють подальшому розвитку національної та світової культури.

За підтримки єдиної в Україні Школи джазового та естрадного мистецтв (Київ);

Вікові категорії:

I – від 5 до 8 років

II – віл 9 до 13 років

III – від 14 до 17 років

IV – від 18 до 23 років

V – від 24 і старше

VI – змішана

Нагородження:

Володарі Гран-Прі, крім відповідних дипломів, отримують знижку від 10% до 50% від вартості внеску за участь в одному з престижних конкурсів в Іспанії або Італії, що плануються до проведення «Організаторами» у 2021 – 2022 роках.

Дипломи, листи подяки та персональні рекомендації (відповідно до обраних Вами опцій при подачі заявки), надсилаються в електронному вигляді на вказаний у заявці e-mail.

Дипломи, сертифікати та інша документація відповідають європейським стандартам, мають міжнародне визнання та захищені QR-кодом.

Заявка

Ви знімаєте відео, завантажуєте його в будь-яку соціальну мережу або сховище файлів і відправляєте нам посилання разом із заявкою. artligafest@gmail.com    
Журі

Оцінює конкурсантів і присвоює кожному з них відповідні призові місця згідно з їх віковою категорією та номінацією.  
Нагороди

Ми відправляємо на Ваш e-mail, Дипломи, Сертифікати, коментарі та рекомендації від міжнародних експертів, відповідно до обраних Вами опцій при подачі заявки.  

Вимоги до відео:

— Виберіть конкурсну роботу для участі тривалістю до 8 хвилин;

 — Ваше відео має бути записано не раніше 2020 року;

— Ви можете представити на конкурс декілька творів. Кожний додатковий твір оформлюється та сплачується окремо;

— Завантажте конкурсну роботу на YouTube, Facebook або будь-яку іншу соціальну мережу чи сховище файлів та надайте нам посилання;

 — Якщо Ви хочете, щоб інші учасники змогли переглянути Ваші виступи, у коментарі або описі до свого відео додайте хештег # «Openarttalent»,

Заявка на участь:

* Ім’я по батькові кожного учасника та (при наявності) назва колективу (українською та латиницею)

* Ім’я по батькові викладача (за бажанням)

* e-mail

* Країна, місто, учбовий заклад учасника

* Номінація (жанр)

* Вікова категорія

* Ваше відео завантажуйте в будь-яку соціальну мережу, або сховище файлів. посилання відправляйте на artligafest@gmail.com,

 * Додаткова інформація (за бажанням).

 Заявку на участь та посилання на конкурсне відео, відправляйте на електронну адресу artligafest@gmail.com не пізніше 15.04.2021 р.

Склад журі:

Голова журі – Gina Williams (Канада), відома співачка, піаністка та композитор зі світовим ім’ям, актриса, продюсер, режисер-постановник музичних вистав. Організатор та директор знаних музичних та артистичних фестивалів та конкурсів Канади, США та інших держав.

Співголова журі — Петро Полтарєв (Україна), відомий джазмен, продюсер, джазовий критик. Директор єдиної в Україні Школи джазового та естрадного мистецтв, доцент КНУКіМ. Член президії Всеукраїнської джазової асоціації та Громадської ради при Міністерстві культури України

Члени журі:

Олена Супрун (Україна) – музикознавець, кандидат мистецтвознавства (PhD), доцент кафедри академічного і естрадного вокалу та звукорежисури НАКККіМ, викладач-методист Школи джазового та естрадного мистецтв. Голова правління громадської організації «Мистецька Ліга».

Helen Gvozdeva (Іспанія), відомий продюсер, режисер, постановник музичних вистав. Організатор та директор знаних музичних та артистичних фестивалів та конкурсів Каталонії.

Костянтин Віленський (Польща) — відомий композитор, лауреат найпрестижніших конкурсів піаністів, музичний директор драматичного театру ім. Стефана Жеромського.

Алла Попова (Україна) — Народна артистка України, професор, завідувачка кафедри сольного співу КНУКіМ кандидат філософських наук (PhD),

S.T. Goodman (США) — американський авторитет у сфері музики, театру, композиції та диригування. Виконавчий директор музичного фестивалю «Newport Virtuosi».

Григорій Постой (Україна) Професор, Керівник і головний диригент біг-бенду КНУКіМ, відомий український джазовий музикант, лауреат міжнародних конкурсів, президент спілки музикантів «Либідь».

Благодійний внесок за участь в конкурсі:

Кожен виступ оцінюється та сплачується окремо.

Оплата здійснюється, згідно з курсом Нацбанку на банківську карту:

№ 4149 6293 1379 1907 (ПриватБанк)

Базова участь

1 — Участь в конкурсі
2 — Оцінка членами Журі
3 — Диплом у електронному вигляді
15 €  
Участь з коментарем

1 — Участь в конкурсі
2 — Оцінка членами Журі
3 — Диплом у електронному вигляді
4 – Творча рекомендація від членів Журі
20 €  
Участь з коментарем
та сертифікат

1 — Участь в конкурсі
2 — Оцінка членами Журі
3 — Диплом у електронному вигляді
4 — Творча рекомендація від членів Журі
5 — Сертифікат для викладача
25 €

Для учасників, які виступають групою від трьох осіб та вище — 5 € з кожної особи та додатково на колектив, сума що зазначена вище, згідно вибраної опції .

(приклад: група 6 осіб х 5 € + за базову опцію 15 € = 45 € (на групу)

Надання відеоматеріалів з 25.02.2021 по 15.04.2021

КОНТАКТИ:

Тел. : +38 063-134-40-35, + 38 050-932-71-72

artligafest@gmail.com

Беріть участь у престижному міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Open art talent» та отримуйте нагороди!